Wyposażenie kamperów wypożyczanych w CarGO!

Wyposażenie kamperów wypożyczanych w CarGO! to rzeczy podstawowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny i wygodnie jeździć kamperem. Wynajmujący mają możliwość także decydować się na wyposażenie dodatkowe. W dniu wynajmu każdy pojazd jest po przeglądzie a także czysty. W wyposażeniu standardowym umieszczone są: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemów sanitarnych, pełna butla gazowa, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego oraz klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy do jazdy po śniegu, dodatkowa lodówka kompresorowa, komplet dodatkowej chemii, opony na zimę, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz oraz kamera GoPro z akcesoriami. To pokazuje, iż można wygodnie podróżować o każdej porze roku. Kamper pozwoli na większą niezależność.

Wynajmujący zwykle decydują się na kampery HOBBY i z całej Grupy Pilote. Są to modele nowe, jak i eksploatowane. Wypożyczenie przyczep używanych pozwoli na skorzystanie z propozycji CarGO! takim osobom, które nie mogą pozwalać na zakup najnowszego pojazdu. Na dodatek, proponowany jest serwis, jeśli będzie to konieczne. CarGO! to marka wyznaczająca zasady w kampery poznań ze względu na kilkuletnie doświadczenie. Kabiny w kamperach są zaprojektowane luksusowo. W efekcie mniejsza przestrzeń jest nieodczuwalna. Na wąskich, znajdujących się w Europie uliczkach kampery tej rangi sprawdzą się wzorcowo.

Klasa Comfort obejmuje kampery sześcioosobowe, wyróżniające się użytecznym wyposażeniem oraz ekonomicznością. Z chęcią wynajmują je rodziny z pociechami. Można również decydować się na modele Prestige. Sa one półzintegrowane, a więc złączą w sobie wydajność i wygodę. Wśród udogodnień mają: ogrzewanie grawitacyjne czy klimatyzacja dla części mieszkalnej. Tego typu kampery zalecane są dla rodzin i ludzi podróżujących ze znajomymi. Dostępna jest również klasa Premium, cechująca się stuprocentowym zaplanowaniem powierzchni przy równoczesnym zachowaniu licznych korzyści. Wyposażenie w nich to przykładowo: panel solarny, telewizor LED, klimatyzacja dla części mieszkalnej i ogrzewanie grawitacyjne.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like