Urządzenia i wyposażenie do popcornu, nachosów oraz napojów z aromatyzowanym lodem od firmy PCO GROUP

Urządzenia oraz wyposażenie do popcornu, nachosów a także Slushy od firmy PCO GROUP to maszyny imponującej jakości, jakie sprawdzają się w kinach a także w restauracjach. Spory dobór maszyn do podgrzewania oraz chłodzenia obejmie urządzenia w dowolnych wersjach oraz wymiarach. Można przykładowo kupić maszynę do popcornu albo do robienia nachosów luzem albo w gotowych przydziałach. Obsługa maszyn jest bardzo prosta, a więc nikomu nie powinna sprawiać problemu.

Dodatkowo można także kupić mobilne lady na popcorn i nachosy, jeżeli przykładowo chciałoby
się je podać w różnych miejscach na zewnątrz albo w trakcie imprez plenerowych. W takich miejscach latem sprawdzą się maszyny do Slushy. Zamówić można także specjalnie zaprojektowane maszyny do lemoniad. W punkcie sprzedaży pojawiły się również: podgrzewacze do orzeszków Hombre, maszyny do waty cukrowej, a także to wyposażenie jak siedziska podwyższające oraz inne.

Propozycja sprzedażowa jest stale rozszerzana, wobec czego każdy, kto się tu kieruje może liczyć na to, iż odnajdzie to, co będzie w pełni przystosowane do jego interesu. O tym, co wybierać, klient zwykle wie natychmiast. Z kolei, może zapoznać się z opisami wybranych produktów, aby nie mieć rozterek, że po jego stronie jest to właściwy dobór. W wakacje na pewno licznym właścicielom firm z dziedziny gastronomii może przydać się granitor, jaki sprawdzi się w punkcie mobilnym, który serwuje mrożone napoje dla osób przebywających w danym mieście.

Granitory oferowane są w opcji jedno – albo kilkukomorowej. Pojemność granitorów jest dowolna, żeby każdy miał możliwość dostosować adekwatny pod własne oczekiwania. Podobna zasada odnosi się do innych wyrobów z asortymentu. Kompletny asortyment PCO GROUP obejmuje: surowce do waty cukrowej, popcorn, nachosy i dipy, sosy, IceKing Slushy, słodycze i przekąski, Pick & Mix, promocje do filmów, kubki do napojów i akcesoria, maszyny i wyposażenie, okulary 3D, a także akcesoria związane z higieną i czyszczeniem.

+Tekst reklamowy+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like