Perfekcyjne pod względem jakości produkty włoskie dla gastronomii

Doskonałe pod względem smaku produkty z Italii dla branży gastronomicznej oferuje hurtownia North Coast. W katalogu sprzedażowym można znaleźć wyroby czołowych wywodzących się z Włoch firm, które umożliwiają przygotowanie stuprocentowo wywodzących się z Włoch produktów w restauracji albo w pizzerii. Są to na przykład włoskie wędliny, mozzarella buffala, sery, dojrzałe pomidory przypominające przecier, bądź śródziemnomorskie desery.

Ponadto można zakupić zdrową żywność: BIO, bez laktozy oraz bez glutenu. Ta żywność dedykowana jest nie tylko dla osób które doceniają pyszne oraz korzystne dla zdrowia menu, ale również dla osób które zmagają się z alergiami pokarmowymi. Cały asortyment jest tak obszerny, że rozdzielony pozostaje na parę kategorii.

W rezultacie klienci mogą sprawnie zrobić zakupy. Będą to takie kategorie do jakich zaliczają się: asortyment dla gastronomii, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, a także włoskie trunki przeznaczone dla punktów detalicznych oraz sklepów z alkoholem. Konsumenci, jacy potrzebują oryginalnych włoskich wyrobów spożywczych imponującej jakości, dostępnych w atrakcyjnych cenach z pewnością będą zadowoleni z tego, co mogą tutaj otrzymać. Sklep www rozwija się dynamicznie. Co ciekawe, zakupy robią tutaj nie tylko konsumenci skoncentrowani na kuchni włoskiej.

Ze względu na bogactwo tego, co kuchnia śródziemnomorska ma do zaproponowania, można wybierać poszczególne opcje żywieniowe na przykład dla lokali gastronomicznych, które serwują dania kuchni polskiej albo dowolnej. W tej chwili przywożone są produkty od aż 70 czołowych producentów, co powoduje, że asortyment w takim sklepie jest bogatszy aniżeli w przypadku sklepów konkurencyjnych.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like