Odholowanie pojazdów różnego rodzaju: Pomoc Drogowa WYDRA

Pomoc Drogowa WYDRA oferuje odholowanie busów dowolnego rodzaju. Poza autami osobowymi, ciężarowymi i busami umożliwione jest w takim razie korzystanie ze wsparcia ekspertów z branży moto, kiedy jest się posiadaczem maszyn stosowanych w rolnictwie i stosowanych w branży budowlanej. Auta mogą być holowane z posesji klienta, z zakładu pracy, z drogi albo z parkingu znajdującego się pod ziemią. Flota jest imponująca, czyli pod określone zamówienie każdorazowo wzorcowo będzie dobrany samochód.

Ze względu na to, iż firma posiada licencję krajową i międzynarodową, można z jej usług skorzystać w dużej liczbie miejsc. Przewożone samochody są ubezpieczone. Ich ładowność wynosi do dwóch ton. Na dodatek, do samochodów ciężkich i zleceń wymagających używane są pojazdy holujące mające załadowanie nawet do 4 ton, z płytą hydrauliczną oraz hydraulicznym dźwigiem samochodowym do 2,2 t. Specjaliści z podanej pomocy drogowej zajmą się też wulkanizacją oraz drobnymi naprawami, o ile pojawi się taka konieczność. Pomoc drogowa Rzeszów udostępniona jest bezzwłocznie dla klientów wówczas, kiedy dochodzi do awarii ich samochodu albo do kolizji drogowej. W takiej sytuacji kontynuowanie przejażdżki autem nie jest umożliwione.

Poza tym, iż firma zajmuje się odholowaniem auta, to możliwe jest jeszcze skorzystanie z auto pomocy w podstawowych zadaniach naprawczych. Można również w WYDRZE skorzystać z usługi zmiany koła albo dowiezienia paliwa. Ścisły obszar dostępnych usług podany jest na witrynie online pomocdrogowawydra.pl, na jakiej można jeszcze przejrzeć wszystkie samochody, które dostępne są w trasie dla właścicieli zepsutych pojazdów. Dostępne świadczenia realizowane są sprawnie oraz skutecznie. Do firmy można dzwonić przez 7 dni w tygodniu, ponieważ działa całodobowo. Laweta na wskazany adres będzie przyjeżdżać na tyle szybko, jak to możliwe. I to nie tylko na terenie Rzeszowa.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like