North Coast: katalog sprzedażowy zawierający ponad trzy tysiące produkty

Produkty z Włoch, które pozwolą poczuć się jak we włoskiej restauracji oferuje firma North Coast. Propozycja sprzedażowa wygląda imponująco, a więc nikt nie powinien mieć problemów z odnalezieniem mozzarella włoska dostosowanej do jego podniebienia. W North Coast można także kupić wywodzące się z Włoch pomidory w szkle, oliwy tłoczone z doskonałych pod względem jakości oliwek, czy wędliny wykonane według sprawdzonych włoskich receptur. Są to propozycje od na tyle rozpoznawalnych producentów jak: Ben’s Original, AGRIFORM bądź MENU. North Cost publikuje także receptury z jakich można naszykować smaczne dania, do jakich składniki można zakupić w punkcie sprzedaży. Będą to: potrawy główne, sałatki, przekąski, lub desery. Potrawy mają różny stopień trudności przyszykowania: od łatwego po trudniejszy. Kiedy zaś chcą dowiedzieć się więcej o asortymencie lub o propozycjach przygotowania potraw, to mają możliwość skontaktować się ze sprzedawcą albo zajrzeć do profilu w social mediach.

Opłaca się zajrzeć do newsów, gdyż to zapewnia stały wgląd do oferty produktowej, bo punkt sprzedaży oferuje je regularnie. North Coast importuje oraz sprzedażą pochodzących z Włoch produktów spożywczych, a także na dodatek oferuje pożywienie z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Są to produkty od aż siedemdziesięciu czołowych producentów markowych. Firma posiada prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku w Polsce, co propozycję sprzedażową kształtuje jako wyróżniającą się.

Konsumenci mogą zaopatrywać się tutaj w: makaron, sery, produkty mrożone oraz w napoje. Do robiących zakupy będą wliczać się: sklepy wielkopowierzchniowe, delikatesy, więcej niż dwa tysiące sto punktów sprzedaży zajmujących się sprzedażą detaliczną, umiejscowionych w całym kraju a także więcej niż tysiąc osiemset klientów z rynku gastronomicznego i hotelarskiego. Zamówienia można składać aż przez 6 dni w ciągu tygodnia, ponieważ sklep posiada swoje samochody dostawcze i współpracuje z cenionymi przewoźnikami zewnętrznymi. Dostawy mają miejsce od razu po wpłacie pieniędzy za zamówienie.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like