Kampery wysokiej klasy wynajmowane w CarGO!

Serwis dla kamperów wypożyczanych oraz sprzedawanych w CarGO! jest udowodnieniem tego, iż marka ta rzeczywiście zabiega o wypożyczających. Dotyczy on nie tylko wyposażenia zewnętrznego oraz w środku kabiny, ale także gadżetów kempingowych, które też można zakupić w podanym punkcie. Eksperci na miejscu posłużą też poradnictwem technicznym, co ma szczególne znaczenie dla osób podróżujących po raz pierwszy. Klienci mogą także skorzystać z możliwości zrobienia przeglądu kupionego w tej firmie kampera.

Na życzenie kupującego może być także wymieniona tapicerka a także specjaliści zajmą się dokładnym wyczyszczeniem wnętrza kabiny. Kiedy klient decyduje się w prezentowanej firmie dokupić dodatkowe wyposażenie, to specjaliści zajmą się też montażem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników rowerowych, radia i GPS, bądź kompletu paneli solarnych o dowolnej mocy. W dodatku proponowany jest montaż markiz ściennych i na dach, anten satelitarnych, uzupełniających zbiorników czystej wody, bądź stacji multimedialnych.

Jak w takim razie widać, usługi w takiej firmie są kompleksowe. Główną jest kampery poznań, z kolei można oczekiwać na wiele dodatkowych. W sklepie internetowym można kompletowaćgadżety od producentów Thule, Dometic albo ALKO. Są to wyroby, które sprawią, że podróż będzie przyjemna. Jest ich tak wiele, że asortyment spełni oczekiwania kupujących.

Z kolei w trakcie kupowania lub wypożyczenia kampera w wyposażaniu podstawowym są: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemu sanitarnego, uzupełniona butla z gazem, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, plus klimatyzacja. Na dodatek można zamówić: stół i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy śniegowe, lodówkę kompresorową, zestaw chemii, opony na zimę, hulajnogę elektryczną, matę zewnętrzną albo kamerę GoPro z dodatkami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like