Oryginalne naklejki do pokoju dziecięcego ze sklepu internetowego Pastelowelove

Pastelowa naklejka na ścianę z tęczą ze sklepu www Pastelowelove udostępniona jest w kilku rozmiarach oraz w licznych barwach. Klienci mają do wyboru pojedynczą tęczę bądź mogą decydować się przykładowo na parę tęcz. Wykonane techniką akwarelową naklejki są zaprojektowane nad wyraz dokładnie. Ich delikatna oprawa sprawia, że ściany nabiorą wyjątkowego klimatu.

Najpierw projektanci, którzy byli odpowiedzialni za powstanie naklejka dinozaury robią ręczny rysunek. Kolejno natomiast wykorzystują technikę komputerową oraz przygotowują materiały do wydrukowania. Cała koncepcja zaprojektowana jest tak, że utworzy spójną aranżację. Odręczne wykonanie przez polskich artystów powoduje, iż sporo osób zdecydowanych jest na kupno tej tęczy do pokoiku swojego malucha.

W efekcie, mają gwarancję, iż dostaną wyrób najwyższej wartości użytkowej. Każda naklejka drukowana jest na najwyższej jakości folii, a także pokrywana jest matowym lakierem laminowanym. To zabezpieczy całość przed zarysowaniem. Nalepki zwracają uwagę opiekunów, jacy zechcą udekorować w interesujący sposób pokój dziecka na przykład z uwagi na to, iż wyraźnie widać na nich zabieganie o każdy szczegół. Tęczę można przykleić na przykład za łóżkiem lub w miejscu wyznaczonym na zabawę. Poza tym, że jest to pięknie prezentująca się dekoracja, to spełnia także rolę użyteczną. Ochrania albowiem ścianę przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Jako że naklejki nie mają tła, można je nakładać na dowolny kolor ściany.

Poza tym, iż nadają się one do nalepienia na ściany, to równie dobrze będą sprawdzać się na meblach, szybach lub na lustrach. Taka niepozornie wyglądająca dekoracja może w pełni odmienić wystrój pokoju dziecięcego. Ze względu na to, iż tęcza dostępna jest w wielu barwach, sprawdzi się świetnie zarówno w pokoju chłopca, jak i w pokoju dziewczynki. Naklejki z tęczą są najlepszym dowodem na to, iż ściany w pokoiku dziecka absolutnie nie mają być nudne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like