Firma zajmująca się importem oraz dystrybucją pochodzących z Włoch wyrobów spożywczych

Perfekcyjne pod kątem smaku produkty włoskie dla gastronomii proponuje firma North Coast. W katalogu sprzedażowym można znaleźć produkty topowych wywodzących się z Włoch firm, umożliwiające przygotowanie stuprocentowo włoskich produktów w restauracji albo w pizzerii. Będą to na przykład pochodzące z Italii mięsa, mozzarella włoska, sery, dojrzałe pomidory przypominające przecier, czy włoskie słodkie przekąski.

Dodatkowo można nabywać zdrową żywność: BIO, bez laktozy oraz bez glutenu. Taka żywność przeznaczona jest nie tylko dla osób ceniących pyszne i korzystne dla zdrowia menu, ale także dla osób zmagających się z alergiami żywieniowymi. Cały asortyment jest na tyle obszerny, iż rozdzielony został na parę kategorii.

Dzięki temu klienci mogą szybko dokonywać transakcji. Są to takie działy jak: asortyment dla gastronomii, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, a także Italian Bar dla detalu. Klienci, którzy będą potrzebować prawdziwych włoskich wyrobów spożywczych imponującej jakości, udostępnionych w atrakcyjnych cenach bezsprzecznie będą zadowoleni z tego, co mogą tu dostać. Sklep internetowy rozwija się dynamicznie. Co ciekawe, zakupy robią tutaj nie tylko klienci koncentrujący się na kuchni włoskiej.

Z uwagi na bogactwo tego, co kuchnia śródziemnomorska ma do zaproponowania, można wybierać określone opcje żywieniowe przykładowo dla lokali gastronomicznych, serwujących potrawy kuchni rodzimej lub dowolnej. Na ten moment importowane są wyroby od aż siedemdziesięciu czołowych producentów, co powoduje, że katalog wyrobów w tym sklepie jest bogatszy od konkurencji.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like