Infrastruktura noclegowa w Sromowcach Wyżnych

Sromowce Wyżne to wieś, która jest położona w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim a dokładniej w gminie Czorsztyn. Do atrakcji turystycznych tej miejscowości z pewnością należy spływ Dunajcem. Warto odwiedzić zabytkowy kościół pod wezwaniem świętego Stanisława BM. Obok świątyni zlokalizowane są pomniki dawnych właścicieli ziemskich i fundatorów kościoła, „rodziny Drochojowskich”. Koniecznie trzeba odwiedzić tą miejscowość latem, ponieważ odbywają się tam wtedy festyny, podczas których występują zespoły regionalne.

Warto przyjechać do tej miejscowości i zostać na dłużej. Noclegi zarezerwować można przez internet. W wyszukiwarkę wystarczy wpisać: „noclegi Sromowce Wyżne”, a naszym oczom ukażą się proponowane miejsca do spania.

Zostając na dłużej w miejscowości,warto skorzystać z oferty noclegowej obiektu Willa Przekop. Jest ona usytuowana przy ulicy Nad Zalew 9. W ofercie obiektu znajdują się dwadzieścia cztery miejsca noclegowe. Obiekt oferuje dwa pokoje dwuosobowe, jeden pokój trzyosobowy, jeden pokój czteroosobowy. Cena za pobyt w każdym z wyżej wymienionych pokoi wynosi od trzydziestu do pięćdziesięciu złotych. Ponadto Willa Przekop oferuje po jednym trzyosobowym, czteroosobowym oraz sześcioosobowym pokoju typu studio. Cena za pobyt w takim pokoju wyniesie nas od trzydziestu pięciu do sześćdziesięciu złotych za osobę. Do dyspozycji gości został oddany bezprzewodowy i stały dostęp do internetu oraz w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Na terenie, na którym został wybudowany obiekt znajduje się parking oraz miejsce na ognisko. Warto wiedzieć, iż na terenie obiektu istnieje możliwość zorganizowania grilla. Z myślą o najmłodszych gościach został przygotowany piękny plac zabaw. W obiekcie działa całodobowa recepcja, co z pewnością stanowi wielkie udogodnienie dla gości. Willa oferuje możliwość całodziennego wyżywienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *