Gdzie najlepiej zjeść w Pobierowie?

Pobierowo to malownicza nadmorska miejscowość, która słynie z tego, iż sama w sobie jest wyjątkowa. Co roku w okresie letnim do tego miejsca przybywa masa turystów chcących odpocząć w miłym i przyjemnym otoczeniu. Pierwszym krokiem jest oczywiście dokonanie rezerwacji najlepszego noclegu w Pobierowie (), później wybranie knajpy z najbardziej smacznym jedzeniem.

Wśród wielu obiektów gastronomicznych w Pobierowie jednogłośnie według portalu Trip Advisor miejsce pierwsze zajmuje Lemon Restobar. Wczasowicze po wizycie oceniają Lemon Restobar następująco : „Trzy wizyty i wszystkie udane. Rewelacyjna przystawka w postaci tatara z łososia, idealnie zrobiony dorsz z masłem cytrynowym i warzywami, penne i tagliatelle z borowikami – palce lizać. Nawet polecone winko białe wytrawne trafiło w Nasz gust :) Jednym słowem serdecznie polecam! „. Kolejna opinia napisana przez Marillion mówi o restauracji, że jest ”Jedną z najlepszych knajpek w Pobierowie :) Byłam 3 razy z rodziną i oceniam b. pozytywnie. Spaghetti bolognese dobre – makaron dobrze ugotowany, co dla mnie ważne. Dorsz w migdałach i ten z masłem cytrynowym – b. dobre, choć ryby niezbyt dużo dla głodnego człowieka :] Burger naprawdę smaczny, a serwowane doń domowe frytki, urzekające w smaku :)”. Tak wypowiadają się goście przebywający w Pobierowie, a więc można by rzec iż wystrój, kuchnia jak i atmosfera panująca w tym lokalu jest wręcz doskonała. Drugą restauracją godną polecenia jest „Maryla Restauracja”. Ludzie cenią w niej przede wszystkim domowy smak i taką samą atmosferę. Lidia R. mówi „ Właśnie wróciłam z rodziną z 10-dniowych wakacji w Pobierowie. Mieliśmy okazję jadać w kilku miejscach, jednak najlepiej smakowały nam obiady „U Maryli”. Prawdziwie domowe, smaczne, podane gorące i w dość krótkim czasie od złożenia zamówienia. Zupy podawane w wazach. Polecam zwłaszcza pyszny barszcz czerwony :)”. Dzięki recenzji ludzi, którzy już swoją przygodę przeżyli w Pobierowie można bez wahania wybrać te dwie najwyższe pozycje, dzięki którym unikniemy sytuacji w której to wyjdziemy niezadowoleni i głodni z restauracji.

One thought on “Gdzie najlepiej zjeść w Pobierowie?

  1. W tym miesiącu wybieram się na urlop do Pobierowa, już miejsce zarezerwowane. Lemon Restobar zachęcił mnie do odwiedzenia. Życzcie mi smacznego! Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *